У районі Донецького аеропорту сталася перехресна перестрілка, один бойовик загинув – ОБСЄ
СММ ОБСЄ повідомляє про перехресну перестрілку між бойовиками і силами АТО в районі Донецького аеропорту біля Вольво-Центру.
Про це йдеться у звіті ОБСЄ за 20 жовтня, передає “Українська правда”.
Перебуваючи у спостережному центрі СЦКК на залізничній станції Донецька, СММ чула загалом 28 вибухів і два одиночних постріли за 3-5 км на північний-північний-схід, захід і північний-північний захід від поста спостереження.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/war/1160130-u-rayoni-donetskogo-aeroportu-stalasya-perehresna-perestrilka-odin-boyovik-zaginuv-obse.html


