logo-bottom-mobile
БЛАГОДІЙНИЙ КРАУДФАНДІНГ / НІ ВІЙНІ

Волонтер гімнастка Надія Васіна

Благодійність
0
Благодійніків
$ 2,000
Ціль
$ 0
Зібрано

Kiyv,Ukraine Project We Love

Волонтерка, яка їздить в зону АТО. Суть поїздки: в черговий раз підтримати жителів: від маленьких тримісячних дітей до дорослих дітей, їх батьків.

Жителі зони АТО мають особливу потребу в правовій допомозі


Проект розпочався 1 вересень 2016 року закінчитися 1 грудня 2016 року.

Благодійність

У зоні АТО найбільше люди потребують продуктів харчування - 75%, і медикаментах - 50%. У питній воді потребують 15% жителів. Тимчасовим ж переселенцям найбільше потрібні одяг і взуття (28%), а також робота і гроші (26%). "Це не безликі цифри. За кожною - величезна кількість людських життів і зламаних доль"

 

Гімнастка Надія Васіна відразу після гастролей в Китаї, поїхала на передову - з благодійною допомогою для жителів Авдіївки

Спортсменка поділилася своїми враженнями зі слухачами «Громадського радіо».

Тетяна Курманова: Ви відомі не тільки як гімнастка, але і як волонтерка, яка їздить в зону АТО. Я знаю, що ви нещодавно побували в Авдіївці. Розкажіть про поїздку.

Надія Васіна: Ми повернулися пізно вночі в неділю. Їздили на уїк-енд в Авдіївку, якщо можна так сказати. Суть поїздки: в черговий раз підтримати жителів: від маленьких тримісячних дітей до дорослих дітей, їх батьків. Там повне відчуття, що зараз з'явиться Спілберг, скаже: «Знято!», І на цьому все закінчиться.

Ми приїхали на першу лінію фронту. Щоб ви розуміли, сепаратисти стояли менше, ніж в кілометрі. Лина розмежування була менше, ніж 300 метрів. Ви розумієте, наскільки це аномально близько! При кожному пострілі вікна трясуться. Люди на це не реагують. Ми туристи. Приїхали, «поахалі», подарували подарунки, поговорили і поїхали. А вони не реагують. Більш того, мені здається, вони знаходяться настільки близько, що все, чим в них стріляють, мені здається, перелітає. Так близько не можна бути.

Благодійність

Благодійність

Благодійність

Благодійність

Благодійність

Благодійність

Благодійність

Support this project


Ми будимо щиро вдячні за Кожний долар Який ви внесете в цею проект. Ми будемо інформуваті про Кожний крок в цьом проекті звітамі на E-mail.

Дякуємо за вашу підтрімку и Індивідуальний підхід!


Список благодійників


Якщо ви зробите внесок більше ніж на 1000 доларів, ми вишлемо вам цінні подарунки, а також подарунки від дітей сиріт які вони зроблять для вас як вдячність за вашу турботу і щедрість!

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Generation password
X
1234