logo-bottom-mobile

БЛАГОДІЙНИЙ КРАУДФАНДІНГ / SOS

Дитяча їдальня

Підтримайте роботу дитячої благодійної їдальні, щоб жодна дитина не пішла голодною! Діти - це головне багатство для кожного, а щасливі діти з чарівними дитячими посмішками - це вершина бажань батьків.

Kiyv,Ukraine
0%
Ціль:
$ 1,485
Зібрано:
$ 0

Служба порятунку бездомних

Вони кинуті і нікому не потрібні, позбавлені уваги і турботи. Їм не доступні медичне обслуговування, гаряча їжа, чистий одяг і елементарні засоби гігієни. Серед них є колишні успішні бізнесмени, управлінці та науковці.

Kiyv,Ukraine
0%
Ціль:
$ 427
Зібрано:
$ 0

Одноразовий посуд для годування бездомних

Щодня стаціонарна їдальня готує понад 2500 порцій їжі! Це - сотні ситих бездомних, пенсіонерів та дітей з малозабезпечених сімей, які часто не мають іншої можливості поїсти.

Kiyv,Ukraine
0%
Ціль:
$ 1,573
Зібрано:
$ 0

Соціальний патруль

Для того, щоб зрозуміти кому допомагає це проект, уявімо собі самотню пенсіонерку Валерію Петрівну. Їй 76 років, вона 20 років пропрацювала на заводі, але, за іронією долі, її сьогоднішньої пенсії ледь вистачає на їжу.

Kiyv,Ukraine
0%
Ціль:
$ 2,380
Зібрано:
$ 0

Нова пральна машина в безкоштовну пральню для бездомних

Пральна машина - не розкіш, а засіб першої необхідності. Прийнявши душ і змив бруд минулого дня, ми одягаємося в чистий і свіжий одяг, а брудну кидаємо в пральну машину. Це тому, що у нас є така можливість.

Kiyv,Ukraine
0%
Ціль:
$ 6,856
Зібрано:
$ 0Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Generation password
X
1234