logo-bottom-mobile
БЛАГОДІЙНИЙ КРАУДФАНДІНГ / SOS

Соціальний патруль

Благодійність
0
Благодійніків
$ 2,380
Ціль
$ 0
Зібрано

Kiyv,Ukraine Project We Love

Для того, щоб зрозуміти кому допомагає це проект, уявімо собі самотню пенсіонерку Валерію Петрівну. Їй 76 років, вона 20 років пропрацювала на заводі, але, за іронією долі, її сьогоднішньої пенсії ледь вистачає на їжу.


Проект розпочався 1 вересеня 2016 року закінчитися 1 грудня 2016 року.

Благодійність

Або ось, маленький 9-річний Артем, так званий «соціальний сирота». У Артема є мама, але вона, через пристрасть до алкоголю, часто забуває його нагодувати. Жаліслива сусідка іноді підгодовує хлопчика, але забезпечити йому повноцінне харчування вона не в силах.

І ще приклад ... Олександр, 45 років. Олександр жив у Херсоні, втратив квартиру через шахрайство і поїхав до Києва в надії на заробіток. Але роботодавець не тільки не заплатив Олександру за роботу, а й забрав у нього документи. У країні, де без документів ти ніхто, Олександр став невидимим для суспільства мешканцем вулиць.

Хіба ці історії дивні? Хіба ці люди не оточують Вас щодня? І хіба будь-який не міг би бути на їхньому місці? Саме власники цих та схожих історій кожен день отримують їжу в 32 точках «Соціального патруля» міста Києва.

Якщо Ви не байдужі до людської біди, і хочете допомогти швидко, ефективно і довготривало - підтримайте проект, який дозволяє годувати близько 1500 людей в місті. «Соціальний патруль» - це мобільні пункти харчування під відкритим небом для пенсіонерів, багатодітних сімей, людей з інвалідністю та бездомних. Це 3 спеціально оснащених автомобіля, 3 маршрути загальною протяжністю понад 300 км, 13 співробітників і 32 мобільних пунктів допомоги по всій території столиці, де ми щодня без вихідних годуємо, одягаємо і надаємо юридичні консультації більш ніж 1500 чоловік.

Для надання допомоги цим людям наша кухня кожен день готує 450 кг їжі, 375 л чаю і нарізає більше 1500 шматочків хліба. ВБФ «Соціальне партнерство» організовує збір коштів в розмірі 14 610,00 грн. на закупівлю продуктів харчування для безперебійної роботи мобільної служби допомоги «Соціальний патруль».

Їжа не дозволить людям гинути від виснаження - досі актуальній проблематиці в нашій країні! Не залишайтеся осторонь!

Support this project


Ми будимо щиро вдячні за Кожний долар Який ви внесете в цею проект. Ми будемо інформуваті про Кожний крок в цьом проекті звітамі на E-mail.

Дякуємо за вашу підтрімку и Індивідуальний підхід!


Список благодійників


Якщо ви зробите внесок більше ніж на 1000 доларів, ми вишлемо вам цінні подарунки, а також подарунки від дітей сиріт які вони зроблять для вас як вдячність за вашу турботу і щедрість!Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Generation password
X
1234