logo-bottom-mobile
БЛАГОДІЙНИЙ КРАУДФАНДІНГ / SOS

Служба порятунку бездомних

Благодійність
0
Благодійніків
$ 427
Ціль
$ 0
Зібрано

Kiyv,Ukraine Project We Love

Вони кинуті і нікому не потрібні, позбавлені уваги і турботи. Їм не доступні медичне обслуговування, гаряча їжа, чистий одяг і елементарні засоби гігієни. Серед них є колишні успішні бізнесмени, управлінці та науковці

Ці люди не змогли впоратися з життєвими труднощами, не отримали своєчасної підтримки від родичів, держави і скотилися на саме дно соціальної ями. Життя настільки мінливе і непостійне, що бездомним може стати кожен!


Проект розпочався 1 вересеня 2016 року закінчитися 1 грудня 2016 року.

Благодійність

У зв'язку з останніми подіями, на вулицях України продовжує збільшуватися кількість бездомних громадян. Тільки у Києві їх чисельність більше ніж 20 000 чоловік. Головна причина з якої люди опиняються просто неба, це проблеми в сім'ї, діти виганяють на вулицю своїх батьків, а батьки - дітей.

Наш обов'язок - допомогти кинутим напризволяще людям. Так у лютому 2015 року з’явилася Служба порятунку бездомних.

Діяльність служби полягає у наданні кваліфікованої оперативної соціальної та медичної допомоги людям, які не мають постійного місця проживання.

Служба порятунку покликана підвищити доступність послуг для соціально незахищених верств населення, знизити показники смертності серед бездомних, а також залучити мешканців столиці до процесу допомоги тим громадянам, які найбільше цього потребують.

З цією метою було створено «гарячу» лінію 067-911-7-911, за допомогою якої кожен небайдужий може повідомити оператора про людину, що потребує негайної допомоги. Отримавши виклик, екіпаж вирушає на місце, де надає знедоленому первинну медичну та соціальну допомогу (гарячу їжу, одяг, взуття тощо) та за потребою приймає рішення: транспортувати нужденного в нічліжку або до соціального центру де бездомний може пройти реабілітацію та повернутися до нормального життя.

Не будьте байдужими до проблем людини, яка опинилася на вулиці, допоможіть нашій «Службі порятунку бездомних» рятувати життя!

Support this project


Ми будимо щиро вдячні за Кожний долар Який ви внесете в цею проект. Ми будемо інформуваті про Кожний крок в цьом проекті звітамі на E-mail.

Дякуємо за вашу підтрімку и Індивідуальний підхід!


Список благодійників


Якщо ви зробите внесок більше ніж на 1000 доларів, ми вишлемо вам цінні подарунки, а також подарунки від дітей сиріт які вони зроблять для вас як вдячність за вашу турботу і щедрість!Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Generation password
X
1234