logo-bottom-mobile
БЛАГОДІЙНИЙ КРАУДФАНДІНГ / ЕКО — ЕНЕРГЕТИКА

ПРОЕКТ БІОГАЗОВА УСТАНОВКА

Благодійність
0
Благодійніків
$ 50,000
Ціль
$ 0
Зібрано

Kiyv,Ukraine Project We Love

Шановні панове! Просимо, Вас розглянути можливість залучення фінансових ресурсів в створення і розвиток проекту в сфері екології та енергозбереження.

Гроші потрібні для патентування каталізатора реакції процессу біогазу. В Європі, Америці, Китаї.


Проект розпочався 1 вересня 2016 року закінчитися 1 січня 2017 року.

Благодійність

Інвестиційною компанією «Глобал Енерджі» розроблена унікальна технологія отримання біогумусу та біогазу (як результат побічної виробітку) в результаті переробки відходів життєдіяльності, в реакторі біогазової установки при застосуванні запатентованої технології каталізатора біогенезу. Використання біоустановки з анаеробної переробкою органічних відходів дозволяє вирішити два, актуальні на сьогодні завдання: 1. Отримувати екологічно чисті органічні добрива зі зв’язаним азотом – біогумус. 2. Забезпечити себе біогазом. Біогумус є основою для ведення “екологічного” землеробства і містить біологічно активні речовини і мікроелементи.

Переваги добрива після біогазової установки порівняно із звичайним гноєм і мінеральними добривами:

1. Максимальне збереження і накопичення азоту. При тривалому зберіганні (компостуванні) гною втрачається до 50% азоту.

2. Відсутність насіння бур’янів. У 1 тонні свіжого гною ВРХ знаходиться до 10 тис. Насіння бур’янів, які не втрачають здатність до проростання, навіть пройшовши через шлунок тварини. Після біогазової установки 99% насіння втрачають схожість.

3. Відсутність патогенної мікрофлори. У гної можуть міститися небезпечні для тварин і людини хвороби: сальмонельоз, аскаридоз, кишкові інфекції. Біодобрива, завдяки спеціальній технології переробки в біогазової установці, повністю позбавлені патогенної мікрофлори.

4. Наявність активної мікрофлори. Високий рівень гуміфікації органічної речовини служить потужним поштовхом для активації ґрунтових мікроорганізмів, азотфіксуючі та інші мікробіологічні процеси відбуваються набагато швидше.

5. Відсутність періоду зберігання. Завдяки своїй формі, біодобрива починають ефективно працювати відразу при внесенні, і не потрібно зберігати їх в лагунах кілька років.

6. Стійкість до вимивання з грунту поживних елементів. За сезон з грунту вимивається близько 80% мінеральних добрив, тому доводитися їх щорічно додавати у великих кількостях. За цей же час з грунту вимивається всього до 15% біодобрив, внесені на ваші поля в невеликій кількості біодобрива працюватимуть на 3-5 років довше, ніж звичайні.

7. Екологічне вплив на грунт. Мінеральні добрива можуть завдавати великої шкоди, забруднюючи грунт і грунтові води. Тоді як біодобрива є абсолютно чистим екологічним добривом.

Побічним продуктом технологічної установки є виділення біогазу.
Застосування одержуваного біогазу:
– Обігрів;
– Може використовуватися як звичайний природний газ для технологічних цілей;
– Вироблення електроенергії (Для виробництва 1 кВт / год електроенергії потрібно від 0,3 до 0,6 кубометра біогазу);
– Приготування їжі та ін.
Біогаз можна накопичувати, перекачувати, використовувати для заправки автомобіля, і т.д.
Особливістю технології так само є додавання каталізатора, який в 6 разів збільшує вироблення біогазу по сравненіію з наявними аналогами.

Типи вихідної сировини і розрахунковий вихід біогазу

Благодійність

Support this project


Ми будимо щиро вдячні за кожний долар який ви внесете в цей проект. Ми будемо інформувати про кожний крок в цьому проекті звітами на E-mail.

Дякуємо за вашу підтримку і турботу!


Список благодійників


Якщо ви зробите внесок більше ніж на 1000 доларів, ми вишлемо вам цінні подарунки, а також подарунки від дітей сиріт які вони зроблять для вас як вдячність за вашу турботу і щедрість!Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Generation password
X
1234