logo-bottom-mobile
БЛАГОДІЙНИЙ КРАУДФАНДІНГ / ДІТИ

ПОДАРУЙ ІГРАШКІ ДІТЯМ СИРОТАМ

Благодійність
11
Благодійніків
$ 30,000
Ціль
$ 1,100
Зібрано

Kiyv,Ukraine Project We Love

Зроби свій внесок проекту, подаруй радість дітям сиротам України! Благодійний фонд “Підтримай Україну” запрошує партнерів, спонсорів та меценатів до співпраці, та всіх не байдужих!


Проект розпочався 1 вересня 2016 року закінчитися 1 січня 2017 року.

Благодійність
Благодійність

Благодійний фонд «Підтримай Україну» разом з Благодійним Фондом «Благомай» запрошують партнерів, спонсорів та меценатів до співпраці Якщо у Вас є бажання допомогти та підтримати дітей - сиріт, Ви можете взяти участь у благодійній акції, яка запланована на Різдвяні Свята. Зробіть свій внесок в проект для придбання цікавої іграшки ручної роботи, Ви допоможете створити світлу і теплу атмосферу для дітей сиріт у ці святкові дні.


Благодійність Благодійність Благодійність Благодійність Благодійність Благодійність

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ (у вигляді дитячої іграшки ручної роботи) Благодійність

Веселі іграшки ручної роботи – це чудовий подарунок дитині будь - якого віку. Вони створенні Українським колективом творчих людей. Дізнавшись про цей проект діти працівників зголосилися безкоштовно допомагати своїм батькам створювати цю дитячу прекрасну іграшку ручної роботи! Вони стануть улюбленими іграшками любої дитини і порадують їх барвистістю й креативним дизайном. Різнокольорові звірятка виготовленні з трикотажних шкарпеток, тому в них гарантовано немає шкідливих летких компоненті, які можуть згубно вплинути на здоров’я дитини.

Support this project


Ми будимо щиро вдячні за кожний долар який ви внесете в цей проект. Ми будемо інформувати про кожний крок в цьому проекті звітами на E-mail.

Дякуємо за вашу підтримку і турботу!


Список благодійників


Якщо ви зробите внесок більше ніж на 1000 доларів, ми вишлемо вам цінні подарунки, а також подарунки від дітей сиріт які вони зроблять для вас як вдячність за вашу турботу і щедрість!Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Generation password
X
1234