logo-bottom-mobile
БЛАГОДІЙНИЙ КРАУДФАНДІНГ / ЗА СВОБОДУ СЛОВА

Підтримка України TV

Благодійність
0
Благодійніків
$ 20,000
Ціль
$ 0
Зібрано

Kiyv,Ukraine Project We Love

Щотижневі зустрічі в студії з членами національного антикорупційного комітету, з метою обговорення результату тижневої роботи.

Аналіз переваг і недоліків роботи комітету, корупційних сфер України, назва імен та корумпованих компаній, закладів. вільна дискусія між ведучим і членами комітету.

Обговорюються подальші плани і перспективи в роботі органу. В рамках програми також передбачаються сюжети стосуються теми обговорення ..


Проект розпочався 1 вересень 2016 року закінчитися 1 грудня 2016 року.

Благодійність

Ідея: На базі вже існуючих ТОВ «МРА-Груп» і ТОВ «Ітера» створити інформаційну службу мовлення російською, а пізніше англійською мовами. Запропонувати якісно новий рівень подачі матеріалу, зйомок, монтажу і інтерактивності ефіру. За рахунок використання найсучаснішого обладнання DJA, Black Magic. Мовлення наших телепродуктів на регіональних каналах в якості SD і Full HD в інтернеті, а пізніше в супутникових пакетах і мережі T2 і IPTV.

Ринок: На більшості телевізійних каналів дивні інформаційні служби знаходяться в складі каналів. Єдина в країні окрема служба новин «ТСН» яка виходить в ефір на каналі 1 + 1. недоліком як перше так і друге є невиправдано великі витрати на утримання персоналу який працює на застарілому обладнанні, бюрократична машина і складна невизначена редакторська політика. Все це не дозволяє встигати за світовими трендами і якістю ефірного сигналу. так як всі центральні канали віщають в SD.

Благодійність Благодійність Благодійність

Support this project


Ми будимо щиро вдячні за Кожний долар Який ви внесете в цею проект. Ми будемо інформуваті про Кожний крок в цьом проекті звітамі на E-mail.

Дякуємо за вашу підтрімку и Індивідуальний підхід!


Список благодійників


Якщо ви зробите внесок більше ніж на 1000 доларів, ми вишлемо вам цінні подарунки, а також подарунки від дітей сиріт які вони зроблять для вас як вдячність за вашу турботу і щедрість!

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Generation password
X
1234