logo-bottom-mobile
БЛАГОДІЙНИЙ КРАУДФАНДІНГ / SOS

Нова пральна машина в безкоштовну пральню для бездомних

Благодійність
0
Благодійніків
$ 6,856
Ціль
$ 0
Зібрано

Kiyv,Ukraine Project We Love

Пральна машина - не розкіш, а засіб першої необхідності. Прийнявши душ і змив бруд минулого дня, ми одягаємося в чистий і свіжий одяг, а брудну кидаємо в пральну машину. Це тому, що у нас є така можливість. А як бути людям, кинутим напризволяще, які існують без даху над головою?

У соціальному будинку побуту денного центру «Стефанія» ми надаємо послуги безкоштовної пральні. Пральня працює 365 днів у році, без свят і вихідних! За рік обслуговує до 11 000 відвідувачів та пере більше 20 000 кг білизни, витрачаючи при цьому до 750 кг прального порошку та інших миючих засобів. Таким чином, наш Центр сприяє підтримці бездомних і малозабезпечених людей в чистоті, що дає їм можливість відчувати себе в суспільстві більш впевненіше і комфортно.


Проект розпочався 1 вересеня 2016 року закінчитися 1 грудня 2016 року.

Благодійність

Для подальшої безперебійної роботи пральні необхідна заміна промислової пральної машини, з завантаженням до 25 кг., Яка за весь час роботи, а це більше 13 років, поступово приходить в непридатність.

Підтримайте дуже важливий для нас проект, який дозволить малозабезпеченим підтримувати свій одяг в чистоті, мати акуратний і приємний зовнішній вигляд.

Support this project


Ми будимо щиро вдячні за Кожний долар Який ви внесете в цею проект. Ми будемо інформуваті про Кожний крок в цьом проекті звітамі на E-mail.

Дякуємо за вашу підтрімку и Індивідуальний підхід!


Список благодійників


Якщо ви зробите внесок більше ніж на 1000 доларів, ми вишлемо вам цінні подарунки, а також подарунки від дітей сиріт які вони зроблять для вас як вдячність за вашу турботу і щедрість!Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Generation password
X
1234