logo-bottom-mobile
БЛАГОДІЙНИЙ краудфандінг / ДІТИ

Міжнародний конкурс-фестиваль «Щасливі долоні» талановитих дітей-сиріт

Благодійність
0
благодійників
$ 50,000
Ціль
$ 0
зібрано

Kiyv,Ukraine Project We Love

Разом з державними інститутами соціального захисту міжнародний дитячий фонд реалізує конкурс -фестиваль «Щасливі долоні» талановитих дітей-сиріт.


Проект розпочався 1 вересня 2016 закінчитися 1 грудня 2016.

Благодійність
Благодійність

Головні завдання:

успішна адаптація дітей-сиріт в соціумі;

розвиток здібностей;

допомогти дітям-сиротам отримати освіту;

знайти професію;

знайти гідну роботу.

     

Мета проекту:

 

Проект спрямований на створення умов для успішної адаптації дітей-сиріт в соціумі;

Подальший розвиток здібностей, талантів, визначення жит- -наних пріоритетів.

Благодійність

Мета проекту: Проект спрямований на створення умов для успішної адаптації дітей-сиріт в соціумі, подальший розвиток здібностей, талантів, визначення життєвих пріоритетів.

Учасники проекту: 600 талановитих дітей-сиріт (12-16 років), відібраних на конкурсній основі Міністерством соціальної політики, в напрямках «Освіта» «Культура» «Спорт» з усіх регіонів України. 33 переможцям вручаються сертифікати на освіту, путівки на відпочинок в дитячі центри Європи, цінні подарунки від меценатів.

За 10 років проведення фестивалю в ньому взяло участь 5400 дітей. Найталановитішим з них були вручені: скрипка від народного артиста Володимира Співакова, саксофон від народного артиста Ігоря Бутмана, 118 дітей побували на відпочинку в дитячих центрах Мексики, Угорщини, Нідерландів, США, Франції на фестивальних турах по Європі. З переможцями конкурсу підписані контракти на зйомки у фільмах компаній Star Media і Studio Bayrak.

Support this project


Ми будимо вдячні за кожен долар який ви внесете в цей проект. Ми будемо інформувати про кожен крок в цьому проекті звітами на E-mail.

Дякую за вашу підтримку і турботу!


Список благодійників


Якщо ви зробите внесок більш ніж на 1000 доларів, ми надішлемо вам цінні подарунки, а також подарунки від дітей сиріт які вони зроблять для вас як подяку за вашу турботу і щедрість!


Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Generation password
X
1234